Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про уповноваження міського голови на підписання угоди з містом Ряшів"
 2. Проект рішення міської ради "Про представлення до нагородження державними нагородами України"
 3. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради 8 скликання Хрустицького В. А."
 4. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на дострокове припинення договору оренди єдиного майнового комплексу комунального енергогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ»"
 5. Проект рішення міської ради "Про розірвання угоди "Про партнерство та співробітництво між м. Чернігів та м. Гомель" від 5 листопада 2009 року"
 6. Проект рішення міської ради "Про дострокове припинення повноважень депутата Чернігівської міської ради 8 скликання Гармаша П. М."
 7. Проект рішення міської ради "Звернення щодо недопущення корупції та дотримання права і законності у вищих керівних органах влади"
 8. Проект рішення міської ради "Звернення щодо недопущення внесення змін до Виборчого Кодексу України у частині повернення до мажоритарної системи, перенесення дати парламентських виборів та цифровізації виборчого процесу"
 9. Проект рішення міської ради "Про Програму створення і розвитку місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення м.Чернігова на 2022 - 2025 роки"
 10. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Чернігова на 2022–2025 роки"
 11. Проект рішення міської ради "Про затвердження змін до Програми підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2022 рік"
 12. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до органів місцевого самоврядування міст-побратимів Чернігова щодо підтримки незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в умовах загрози чергової військової агресії з боку Російської Федерації"
 13. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції"
 14. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Програми заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Черніговом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 – 2023 роки"
 15. Проект рішення міської ради "Про затвердження Положення про управління культури та туризму Чернігівської міської ради у новій редакції"
 16. Проект рішення міської ради "Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2023 році"
 17. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва"
 18. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва"
 20. Проект рішення міської ради "Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!