Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Проекти рішень міської ради

 1. Проект рішення міської ради "Про прогноз бюджету Чернігівської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки"
 2. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 3. Проект рішення міської ради "Про затвердження Статуту Чернігівської міської комунальної централізованої бібліотечної системи у новій редакції"
 4. Проект рішення міської ради "Про Концепцію розвитку озеленення міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 5. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIІI – 13, № 6/VIІI – 15, № 7/VIІI – 15, № 8/VIІI – 11, № 9/VIІI - 16)"
 6. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки” (47 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями"
 7. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 8. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Прем’єр-міністра України та Міністра розвитку громад та територій України щодо ризиків проходження опалювального сезону 2021-2022 років через відсутність нормативно-правової бази для затвердження тарифів на постачання теплової енергії і гарячої води та наджорстких умов постачання газу"
 9. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 10. Проект рішення міської ради "Про перейменування виконавчих органів Чернігівської міської ради, внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3/VІІІ-17 "Про структуру виконавчих органів міської ради" (зі змінами та доповненнями) та затвердження положень про виконавчі органи Чернігівської міської ради"
 11. Проект рішення міської ради "Про припинення в результаті реорганізації (приєднання) управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради до департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради та затвердження Положення про департамент житловокомунального господарства Чернігівської міської ради у новій редакції"
 12. Проект рішення міської ради "Про визначення органу з присвоєння адрес на території м. Чернігова"
 13. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 14. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для індивідуального дачного будівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 15. Проект рішення міської ради "Про внесення зміни до рішення Чернігівської міської ради від 24 грудня 2020 року No 3/VIIІ-37 "Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2021 році""
 16. Проект рішення міської ради "Про уточнення назви вулиці міста"
 17. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального дачного будівництва, та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального дачного будівництва, для індивідуального садівництва"
 18. Проект рішення міської ради "Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2022 році"
 19. Проект рішення міської ради "Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення"
 20. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!