Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
10 червня 2022 р.

Неурядова організація з Японії планує допомогти сфері медицини Чернігова

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

Зруйновані мережі, обстріляні лікарні, знищені приватні будинки. Наслідки активних бойових дій Чернігів ліквідовуватиме протягом років. І аби вони з часом тільки не ускладнювалися  їх вирішувати потрібно зараз. Допомогти нашому місту виявили бажання і представники неурядової організації Peace Winds Japan, яка займається підтримкою людей, які перебувають у скрутному становищі у зоні бойових дій. 10 червня вони зустрілися з Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком. 

Делегація з Японії вже вдруге у нашому місті після того, як російських окупантів було вибито з території Чернігівщини. Їх візит сюди ініціював власник компаній "Collar" Юрій Синиця.

— Ми вдячні, що ваш фонд не забувся за перший візит і, очевидно, ви прибули з якимось баченням. Я вам скажу щодо пріоритетів міста, але я так розумію, що це може не співпадати з вашим баченням, ми не будемо наполягати тільки на нашій точці зору. Ми приймемо ваше бачення за основу і будемо вдячні тій допомозі, яку ви бачите як пріоритетну для себе, з огляду на ваші можливості,  — зауважив  Владислав Атрошенко.

Пріоритетні напрямки для міської влади сьогодні — підготовка до опалювального сезону, ремонт закладів освіти, а також лікарень. Саме сфера медицини і виявилася метою візиту представників цієї неурядової організації у Чернігів. Як саме їй допомогти вони вирішуватимуть після особистого візиту, зокрема, до Чернігівської міської лікарні №2. 

— У нас є ідеї як допомогти Чернігову, ми хочемо реалізувати ті проєкти, які потрібні саме зараз і звичайно, ми хочемо реалізувати якийся довготерміновий проєкт, шляхом реалізації менших. Хочемо з'ясувати, що потрібно саме зараз і зробити це,  — повідомила представниця  Peace Winds Japan Ріка Ямамото.

Чернігівський міський голова підтвердив, що міська лікарня №2 дійсно постраждала внаслідок обстрілів і потребує відновлення. І місто готове прийняти будь-яку допомогу для цього, в першу чергу, є потреба в ремонтуванні та утепленні стін.  

Нагадаємо, що цього тижня очільник Чернігова мав також зустрічі з Повноважними та Надзвичайними Послами Франції та Латвії, вони також повідомили, що їх країни розглядають можливість допомогти Україні, зокрема, Чернігову та області з відбудовою

Пресслужба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!