Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
31 грудня 2021 р.

Міський голова привітав колектив міської ради з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим

+17
+14

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 31 грудня, привітав колектив міської ради з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим. Він висловив слова вдячності кожному за роботу в одній команді.

- Я дуже вдячний за ті заслуги, які у нас є, по діяльності порівняно з іншими містами. Все це завдяки нашій спільній роботі, завдяки кожному з вас на ваших робочих місцях. Усім вам і вашим сім’ям бажаю у прийдешньому році наснаги, міцного здоров’я, стабільності, і щоб заповітні мрії здійснилися, щоб дітки радували, батьки завжди були здоровими та в строю. Також віри у те, що спільними зусиллями ми не тільки місто піднімемо, а й країну. Якщо ми будемо працювати, докладати для цього зусилля і кожним кроком робити добрі справи – все буде гаразд, у нас все для цього є. Вітаю всіх із прийдешнім Новим роком та Різдвом! – звернувся він до колег.

Про зроблене в місті у 2021 році чернігівський міський голова звітував перед громадою наприкінці року в залі міського палацу культури. Ознайомитися з цим звітом можна за посиланням.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!