Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
20 липня 2021 р.

Міський голова закликав представників ТРЦ відокремити комерційні цілі від медичних


Фото № 1

На сьогоднішній розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради, міський голова звернувся до представників ТРЦ, у яких розміщені пункти вакцинації, та закликав їх не використовувати питання вакцинації у своїх власних комерційних цілях.

- У нас були певні інциденти з мешканцями інших міст, які приїздили до міста на вакцинацію. Я хотів би запитати у деяких наших представників гіпермаркетів, які є одночасно і депутатами, і активістами, і «спеціалістами у всіх питаннях» - навіщо так активно стимулювати завезення киян у місто Чернігів, щоб потім створювати черги і незручності для містян? Може у цьому є якесь лукавство? Бо з одного боку, публічно висловлюються зауваження з приводу відсутності вакцинації у ті дні, у які її і не має бути за офіційним графіком. А з іншого боку, реальною метою ТРЦ є завезення іногородніх людей з метою збільшення показників відвідуваності власного торгового центру. То може якось треба відокремити комерційні задачі від медичних і все одразу стане на свої місця? Треба просто відверто сказати про свої реальні цілі і мотиви. Бо коли завозяться автобусами кияни, а потім лунають зауваження про черги чи ще якісь претензії, то це так не робиться. Якщо задача вакцинувати чернігівців, то це одне питання. Якщо ж задача збільшити відвідуваність власного торгового центру, це зовсім інше питання. Але не можна за рахунок однієї задачі вирішувати іншу, – зауважив Владислав Атрошенко.

У той же час міський голова акцентував увагу на тому, що всі раціональні зауваження та пропозиції, які стосуються вакцинації, міська влада приймає і намагається зробити цей процес якомога зручнішим та комфортнішим для містян.

 

Читайте також: У Чернігові 20 липня працюватимуть два тимчасових пункти масової вакцинації проти Covid-19, а завтра - чотири

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!