15 липня 2021 р.

Виконком погодив продовження терміну перекриття руху на трьох ділянках доріг, де тривають ремонтні роботи

На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради було прийняте рішення про подовження терміну перекриття руху на трьох дорожніх ділянках.

Перекриття руху на перехресті вул. Кільцевої з вул. 1 Травня, де здійснюється реконструкція та облаштування руху по колу, подовжили до 9 серпня.

Перекриття руху на перехресті вул. Шевченка та вул. Малиновського продовжили до 1 серпня.

Перекриття руху по вул. Фабричній та по вул. Ватутіна від буд. 20 до вул. Малясова, де тривають роботи з будівництва централізованої каналізації, до 29 серпня.

Подовження термінів перекриття доріг пов’язане з зупинкою постачання піску, через яку зупинилась вся будівельна галузь Чернігова.

Читайте також: Владислав Атрошенко закликав ДБР та НАБУ розібратись з проблемою припинення постачання піску, яка призвела до зупинки будівельної галузі Чернігова