Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
28 квітня 2021 р.

Сьома сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу

+5
+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8

Сьома сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання 28 квітня розпочала свою роботу. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 38 депутатів.

Чернігівська міська рада сьогодні розгляне 25 питань порядку денного, підготовлених структурними підрозділами міськради.

 1. Проект рішення міської ради "Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради"
 2. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII - 3 "Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради VIII скликання та затвердження його персонального складу""
 3. Проект рішення міської ради "Про погодження Інвестиційної програми ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» на плановий період 2021 рік у сфері теплопостачання"
 4. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2021 році (пасажирський теплохід «Казбек» з дизельним двигуном)"
 5. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 6. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова об’єкта житлового фонду"
 7. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки"
 8. Проект рішення міської ради "Про затвердження внесення змін до Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради на 2019-2021 роки"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки"
 10. Проект рішення міської ради "Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду"
 11. Проект рішення міської ради "Про внесок у статутний капітал комунального підприємства "Чернігівводоканал" Чернігівської міської ради"
 12. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на зарахування капітальних вкладень та зміну розміру статутного капіталу"
 13. Проект рішення міської ради "Про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року"
 14. Проект рішення міської ради "Про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року"
 15. Проект рішення міської ради "Про внесення доповнення до рішення міської ради від 30 січня 2015 року “Про місцеві податки”"
 16. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIІI – 13, № 6/VIІI - 15)"
 17. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для городництва та для будівництва індивідуальних гаражів"
 18. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального дачного будівництва"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 20. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 21. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 22. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо нормативно-грошової оцінки земельної ділянки"
 23. Проект рішення міської ради "Про звернення Чернігівської міської ради до Прем'єр-міністра України щодо врегулювання питання виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 Травня"
 24. Про депутатські запити.
 25. Різне.

Усі проекти рішень оприлюднені на офіційному вебcайті Чернігівської міської ради в розділі "Публічна інформація" (підрозділ "Проекти рішень міської ради").

Онлайн-трансляцію засідання сесії можна переглядати на вебпорталі міської ради та в мережі Facebook на сторінці "Прес-служба Чернігівської міської ради".

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Фото Владислава Савенка

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!