12 квітня 2021 р.

Вулиця Князя Чорного незабаром буде з новим освітленням

У Чернігові минулого тижня розпочали роботи з освітлення п’яти пішохідних переходів на перехресті вулиці Князя Чорного, Ремісничої та Хлібопекарської, що поблизу Єлецького монастиря.

Роботи з прокладання підземних кабелів виконують працівники комунального підприємства «Міськсвітло» Чернігівської міської ради.

- Наразі виконуються перекладки через дорогу, закладаються труби для того, щоб у майбутньому зробити освітлення пішохідних переходів. Загальна протяжність кабельної траншеї, яку будуть прокладати, близько 60 погонних метрів. Для освітлення встановлять близько 15 опор, - проінформував керівник КП «Міськсвітло» Дмитро Хажевскас.

На цій ділянці також будуть встановлені світлодіодні дорожні знаки. Після виконання цих робіт тут укладатимуть нове дорожнє покриття та проводитимуть роботи з благоустрою.

Читайте також: Які інфраструктурні об’єкти ремонтуватимуть та будуватимуть у Чернігові у 2021 році

Прес-служба міської ради за матеріалами телеканалу «Новий Чернігів»