21 грудня 2020 р.

Комісія оголосила переможців конкурсу громадських програм для молоді та дітей міста Чернігова

Конкурсна комісія з розгляду програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно дітей та молоді міста 18 грудня розглянула подані на конкурс проєкти.

Загалом було подано 16 ініціатив за трьома напрямками:

• «заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста»
  • «профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі»
  • «заходи з активізації молодіжного середовища».

Серед переможців:

✔️Проєкт «Брейк-данс битва у місті легенд» від молодіжного об’єднання «СН. «Юнацька вулиця»

✔️Проєкт «Від серця до серця» від громадської організації «Платформа освітніх ініціатив»

✔️Проєкт «З відкритим серцем» від Чернігівської міської організації суспільної служби України

✔️Проєкт «Ми - за яскраве життя»» від молодіжного об’єднання «СН. «Юнацька вулиця»

✔️Проєкт «Щасливі offline» від громадської організації «Чернігів Європейський»

✔️Проєкт «Знай, люби та поважай своє рідне місто» від Чернігівської міської молодіжної організації «МоЦАРТ»

✔️Проєкт «Руки творять дива, якщо серце сповнене добра» від Чернігівської міської благодійної організації «Логос»

✔️Проєкт «Терен» від громадської організації «Сфера молоді»

Крім того, було прийняте рішення щодо часткового фінансування окремих проєктів, які не перемогли у конкурсі.

Реалізовуватись ці проєкти будуть у 2021 році. Нагадаємо, що обсяг бюджетного фінансування одного проєкту програми складає до 10 тис. грн.

Метою проведення такого конкурсу є спрямування коштів міського бюджету на виконання програм, які забезпечать ефективне розв'язання соціальних проблем дітей та молоді міста.

Оголошення про конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно молоді та дітей міста Чернігова розміщувалося, зокрема, на офіційному веб-сайті міської ради на початку листопада.

За інформацією управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради