5 листопада 2020 р.

Оголошується конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно молоді та дітей міста Чернігова

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради оголошує конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства стосовно молоді та дітей міста Чернігова.

Конкурс оголошується за наступними напрямками:

- «Заходи із військово-патріотичного та національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн;

- «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн;

- «Заходи з активізації молодіжного середовища» з обсягом бюджетного фінансування до 10 тис. грн.

Реалізація програм відбудеться у 2021 році. Звертаємо увагу, що проєкти учасників конкурсу мають враховувати можливе подовження карантинних заходів  у 2021 році  та включати в себе дотримання норм та умов карантину.

Термін подачі заявок (за затвердженою формою) – до 17:00 год  4  грудня 2020 року.

Заявки приймаються за адресою:  м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 9 - управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради з дотриманням  карантинних норм.

Додаткова інформація

• за телефонами: 774-000, 774-134 (управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради)
  • та ел. поштою: [email protected].