14 жовтня 2020 р.

У Чернігові стартував третій літературний фестиваль «Покровська книжкова толока»

Сьогодні, 14 жовтня, у Чернігові втретє проходить літературний фестиваль «Покровська книжкова толока». Урочисте відкриття фестивалю відбулося на Малій міській сцені, що на Алеї Героїв.

Протягом дня триватиме насичена програма для відвідувачів. На Алеї Героїв проходитиме виставка-продаж книг українських видавництв та виставка «Старі книги про Чернігів», автограф-сесії письменників, ярмарок «майстрів handmade», працюватимуть дитячі локації, фотозони тощо. На Малій міській сцені виступатимуть поети, письменники та місцеві виконавці. А у дворику біля Центральної міської бібліотеки ім.М.М.Коцюбинського проходитиме, зокрема, виставка Чернігівського центру поліської автентики та різні презентації.

Більш детальна програма тут.