12 жовтня 2020 р.

14 жовтня - літературний фестиваль «Покровська книжкова толока»

14 жовтня, у день чотирьох визначних для українців свят, у Чернігові втретє відбудеться літературний фестиваль «Покровська книжкова толока»! На відвідувачів очікує насичена програма, різноманітні локації, фотозони тощо.

АЛЕЯ ГЕРОЇВ (11:00 – 18:00):

• Виставка-продаж книг українських видавництв: «Український пріоритет», «Книгарня Андрія Кокотюхи», «Феєрія казок», «Book Chef» (Київ), «Клуб Сімейного дозвілля», «Видавничий дім «Школа» (Харків), «Апріорі», «Терра Інкогніта», «Астролябія» (Львів), «Дім Химер» (Вінниця).
  • Автограф-сесії письменників: Андрія Кокотюхи, Валентини Мастєрової, Сергія Пантюка, Тетяни Шептицької, Лариси Ніцой, Влада Сорда, Віталія Запеки, Валентини Михайленко та «Львівський книжковий дворик» на чолі з Тетяною Пилипець.
  • Книжкова виставка «Старі книги про Чернігів» Центральної бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського.
  • Книгарня на колесах «Моя книжкова полиця».
  • Ярмарок «майстрів handmade».
  • Дитяча локація (поруч із пам’ятним знаком «Жертвам Чорнобильської катастрофи»:

11:00 – 12:00 Лялькова вистава.

12:00 – 13:00 Презентація дитячих книг та автограф-сесія письменника Сергія Пантюка.

13:00 – 14:00 Рольове читання народних казок.

14:00 – 15:30 Весела руханка «Найспритніший».

15:30 – 16:00 Краєзнавчий квіз «Що ти знаєш про рідне місто?».

МАЛА МІСЬКА СЦЕНА:

11:00 Офіційне відкриття Третього літературного фестивалю «Покровська книжкова толока».

11:15 – 12:30 Поетичний калейдоскоп: Сергій Пантюк, Влад Сорд, Тетяна Шептицька та «Львівський книжковий дворик» (Людмила Пуляєва, Марія Васько, Катерина Заразка, Ольга Романишин, Любов Долик).

12:30 – 13:30 Поліське весілля від гурту «Панянки».

Гуторка:

13:30 – 14:00 Андрій Кокотюха «Чернігів як локація для українських романів» (із власного досвіду).

14:00 – 14:30 Віталій Запека , Влад Сорд «Неформатна ветеранська проза».

14:30 – 15:20 Література як простір свободи й відповідальності (Віктор Янкевич, Сергій Синюк, Василь Щербюк, Любов Пікас).

15:20 – 15:40 Презентація книги Лариси Ніцой «Казка про славного Орленка», присвяченої В’ячеславу Чорноволу.

15:40 – 16:30 Література української глибинки (Валентина Мастєрова, Валентина Михайленко, Любов Борисенко, Андрій Батурин, Любов Сушениця, Світлана Милько).

16:30 – 17:30 Літературно-музична візитівка письменників Чернігівщини.

БІБЛІОСАД (вул. Кирпоноса, 22, дворик біля Центральної міської бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського):

14:30 – 17:00 Виставка Чернігівського центру поліської автентики.

14:30 Презентація «Як бібліотеки вистрелять під час карантину».

Спікерка: Тетяна Пилипець, директорка Львівської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Р. Іваничука.

15:30 Презентація «Львів – місто літератури ЮНЕСКО: Як Львів увійшов до всесвітньої мережі креативних міст ЮНЕСКО та що дав цей титул місту».

Спікери: Павло Коряга та Мар’яна Загоруйко – проєктні менеджери офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО».