12 жовтня 2020 р.

Відзначення Дня захисника України у Чернігові

У Чернігові 13 та 14 жовтня проходитимуть загальноміські заходи з відзначення Дня захисника України.

У Програмі заходів:

13 жовтня

10.00 – урочисте покладання квітів з нагоди відзначення Дня захисника України (Красна Площа, сквер ім.М.Попудренка).

10.30 – відкриття тематичної виставки підготовленої Українським інститутом національної пам’яті до Дня захисника України «Проти Голіафа» (Сквер ім.М.Попудренка).

11.00 – зустріч керівництва області з військовослужбовцями Чернігівського гарнізону, учасниками бойових дій, членами родин загиблих воїнів (Обласна державна адміністрація, зал №1).

12.00 - вручення нагород до почесного звання «Захисник України - Герой Чернігова» (зал засідань міської ради)

15.00 – відкриття  виставки живопису київської художниці Оксани Полтавець-Гуйди, присвяченої українському козацтву у музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт».

15.00 - відкриття виставки тематичної графіки "Честь та звитяга" у Обласному художньому музеї ім.Григорія Галагана.

14 жовтня

09.00 - святкове богослужіння до свята Покрови Богородиці та молебень за захисників України в Катерининській церкві.

11.00 - на Алеї Героїв відкриття Третього літературного фестивалю "Покровська толока в Чернігові": виставка-продаж сучасної української літератури від видавництв з Києва, Львова та Харкова,  ярмарок майстрів, літературні читання, майстер-класи, пізнавальні заходи для дітей,  на малій міський сцені - виступ фольклорно-обрядового колективу «Панянки» с.Слабин Чернігівського району.

Детальна програма фестивалю