31 липня 2020 р.

На вході на Вал готують основу для встановлення макету Дитинця і скульптур

На вході на територію чернігівського Валу з боку Навчально-наукового Інституту історії та соціогуманітарних дисциплін ім.О.М.Лазаревського Національного університету "Чернігівський колегіум" ім.Т.Г.Шевченка почалися роботи з підготовки до встановлення макету історичного Дитинця і скульптурних груп. Самі макет і скульптури ще «доводяться» майстрами, але, як розповіли в управлінні ЖКГ міської ради, за планом безпосередньо встановлювати їх почнуть з 15-20 серпня.

Те, якими будуть макет Дитинця і фігури пов'язаних з Черніговом історичних постатей, широко відомо: саме архітектурне рішення вхідної групи в грудні минулого року обговорювали і рекомендували на засіданні Архітектурно-містобудівної ради, а модель макету Дитинця можна було побачити й на території самого парку (а хто не застав – міг побачити в телерепортажах чи на фото в соцмережах).

Окремі деталі скульптурної групи історики обговорювали й уточнювали ще навіть у травні цього року.