Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 травня 2020 р.

Як з 1 червня приводити дітей у дитсадки: інформація для батьків


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Дитячі садочки у Чернігові запрацюють з 1 червня. За дорученням міського голови прийняте рішення, що медичних довідок для дітей, які під час вимушеної перерви не хворіли на інфекційні захворювання, при поверненні в дитсадок не вимагатимуть. Це буде питанням сумління батьків. Разом з тим, усім дітям на вході в дитсадок і потім кожні 4 години тепер вимірюватимуть температуру, а дані фіксуватимуть у спеціальному журналі. Якщо температура вище 37 градусів, тим більше будуть ознаки респіраторного захворювання – дитина в садок не приймається. Якщо таке сталося протягом дня – вона ізолюється під нагляд медпрацівника і теж повертається батькам.

Вранці дітей тепер мають приймати на вулиці, батьки на територію садочка не заходитимуть. У зв’язку з цією вимогою батьків просять приводити дітей чітко у визначений для них час, щоб потоки дітей і батьків можливо було розвести без утворення натовпу.

Усього в Чернігові відвідують дитсадки близько 12 тисяч дітей. Наразі очікується, що з 1 червня їх прийде близько 8 тисяч. Вже зараз вихователі та інші працівники дитсадків обдзвонюють родини своїх вихованців і уточнюють кількість дітей, які прийдуть. Виходячи з цієї кількості в найближчі дні до садочків завезуть продукти.

Окрім усього іншого, батьків просять врахувати погоду і те, що технічної можливості увімкнути окремо опалення садочків серед літа немає. Зараз у їх приміщеннях досить холодно. Дітей просять тепло вдягати. Прогноз погоди обіцяє на початку червня поступове потепління, тому для родин, які можуть відтермінувати прихід дитини до дитсадка ще на тиждень, це теж може бути правильним рішенням.

- Я хочу звернутися до батьків, до чернігівців. З розумінням, що ситуація стосовно ковіду трошки і перегріта в суспільній свідомості, але є й реальні ризики. Зараз ми відкриваємо садочки, які були закриті за рішенням Кабінету Міністрів. Завжди важкими є питання закриття і відкриття. Я хотів би, щоби ми спільно – і батьки, і вихователі, і діти – прилаштувалися до трошки нестандартних умов. Воно все налаштується і буде нормально та всім зрозуміло. Але нам за цих умов потрібно більш обережно, ніж це було зазвичай, придивлятися до стану дітей і більш відповідально ставитися до будь-яких ознак нездоров’я. Я думаю, що всі ми одне одного тут зрозуміємо і все буде добре, але оці перші дні налаштування роботи треба пройти, - звернувся до громади з цього приводу чернігівський міський голова.

Докладніше про додаткові застережні заходи в дитсадках у період карантину

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!