Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 листопада 2019 р.

Ще одне підприємство Чернігова отримає компенсацію з міського бюджету за участь у виставковій діяльності

+3

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6

Часткове відшкодування витрат за участь у виставково-ярмарковому заході за рахунок коштів міського бюджету отримає Товариство з обмеженою відповідальністю «Сівертекс». Відповідне рішення прийняте сьогодні, 7 листопада, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Чернігівське підприємство представило свою продукцію, а саме: базовий модуль ВМ (намет), на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2019», що проходила у Києві 8-11 жовтня.

Відповідно до міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва виконкомом затверджений розмір компенсації за рахунок коштів міського бюджету у сумі 22 735 грн (30 %, але не більше 50 тис.грн).

ТОВ «Сівертекс» – одне з провідних підприємств легкої та хімічної промисловості в Україні. Підприємство спеціалізується на виготовленні чоловічого та жіночого одягу, спецодягу, форменного одягу для державних військових служб, речового майна для силових структур (палатки, тенти), а також на виробництві прогумованих тканин та виробів з них (засоби індивідуального захисту від хімічних та радіаційних забруднень, такі як костюми Л-1 та ОЗК).

Виробничі потужності дозволяють виготовляти до 7 000 виробів в місяць. На підприємстві працює 332 висококваліфікованих робітника. ТОВ «Сівертекс» має європейські сертифікати ISO 9001:2015 та BSCI. Основними вітчизняними замовниками ТОВ «Сівертекс» являються Міністерство оборони України, Національна гвардія України.

Читайте також: Ще одне чернігівське підприємство одержить з міського бюджету кошти за Програмою підтримки малого та середнього підприємництва

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!