17 жовтня 2019 р.

Ще одне чернігівське підприємство одержить з міського бюджету кошти за Програмою підтримки малого та середнього підприємництва

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 16 жовтня ухвалив рішення про часткове відшкодування витрат за участь у виставково-ярмарковому заході за рахунок коштів міського бюджету ще одному чернігівському підприємству.

Нагадаємо, що таке відшкодування передбачено п. 6.3.2 Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2017-2020 роки. Сума, що підлягає компенсації – до 30% вартості участі у виставці, але не більше 50,0 тис грн. Її раз на рік може одержати будь-яке чернігівське підприємство, що понесе такі витрати і звернеться за компенсацією.

Цього разу його одержує ТОВ «ПЕТ Технолоджиз Україна», яке 23-25 вересня 2019 року взяло участь у виставково-ярмарковому заході Pack Expo Las Vegas 2019, м. Лас Вегас, США.

Раніше в цьому році відшкодування витрат за участь у виставці з міського бюджету отримувала взуттєва фабрика «Берегиня».

Минулого року його одержали 5 чернігівських підприємств.

Пресслужба Чернігівської міської ради