Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 листопада 2019 р.

Ще один будинок ОСББ ремонтуватиметься за кошти міського бюджету


Фото № 1

Сьогодні, 7 листопада, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вніс зміни та доповнення до переліку об’єктів капітального ремонту житлового фонду об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, що співфінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова. Мова йде про міську Програму сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2020 роки

До міської ради надійшов лист від голови правління ОСББ «ФАВОРИТ-ПОПУДРЕНКА 12Б» (№ 62 від 12 серпня 2019 року). У ньому висловлюється прохання щодо проведення капітального ремонту комунікацій (заміни мереж водопостачання, теплоізоляції, каналізації) по вул. Попудренка, буд. 12 (б) за рахунок співфінансування з міського бюджету.

Прийнятим рішенням виконкому цей будинок вноситься до загального переліку таких будинків. А оскільки термін експлуатації цього будинку 56 років, то на зазначені цілі з міського бюджету виділяється 85% вартості ремонту - 377,7 тис. грн, а ОСББ за рахунок власних або залучених коштів сплатить лише 15% - 66,6 тис. грн.

Загалом кошторисна вартість капітальних ремонтів 11 будинків ОСББ, що цього року співфінансуються з міського бюджету -  4,9 млн грн. З них бюджет міста вкладає 3,7 млн грн, власники квартир – 0,7 млн грн і не в рамках програми за рахунок власних та залучених коштів ОСББ додається 0,5 млн грн.

За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради, у 2018 році за цією міською Програмою профінансовано капітальний ремонт 8-ми будинків ОСББ на загальну суму 2,3 млн грн (кошти з міського бюджету - 1,2 млн грн, кошти ОСББ - 1,1 млн грн).

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!