15 жовтня 2019 р.

Представники бізнесу Чернігова запрошуються на Форум

Чернігівська міська рада спільно з містом-партнером Огре планує проведення україно-латвійського бізнес-форуму. Форум відбудеться в місті Огре (Республіка Латвія) в першій половині грудня 2019 року. До участі в делегації запрошуються представники господарюючих суб’єктів міста Чернігова, які зацікавлені у розвитку співпраці з латвійським бізнесом. Учасники форуму матимуть змогу обговорити перспективні взаємовигідні форми подальшої співпраці.

Участь у форумі безкоштовна. Харчування та місцевий трансфер за рахунок приймаючої сторони.  Витрати на трансфер Україна-Латвія-Україна та проживання за рахунок учасників.

Термін подачі заявок до 18 жовтня 2019 року.

За більш детальною інформацією звертатися за телефонами (0462) 774-944, (0462) 777-006.

Усі бажаючі мають заповнити анкету учасника та надіслати її на електронну пошту - [email protected].