16 вересня 2019 р.

Цього тижня в Чернігові проходить конкурс-пленер для юних художників «Легенди та міфи Чернігова»

У Чернігові з 17 до 20 вересня 2019 року включно відбуватиметься Дванадцятий міжрегіональний живописний конкурс-пленер «Легенди та міфи Чернігова» в рамках Сімнадцятого міського фестивалю культури і мистецтв «Чернігів – рідне місто моє».

Конкурс-пленер проходить щорічно в місті Чернігові на базі Чернігівської дитячої художньої школи (вул. Гонча, 33).

Організаторами конкурсу-пленеру виступають Чернігівська міська рада, управління культури та туризму Чернігівської міської ради, Чернігівська дитяча художня школа.

У конкурсі-пленері беруть участь учні мистецьких шкіл. Вік учасників – 10-16 років.

Конкурс проводиться з метою популяризації традиційної національної культури, презентації сучасного образотворчого мистецтва юних українських митців, висвітлення глибини та естетики архітектурно-ландшафтних краєвидів засобами живопису, удосконалення досвіду художньо-мистецької діяльності, підвищення рівня творчої майстерності в станковій декоративній композиції, створення умов для подальшого розвитку юнацького пленерного руху в Україні, сприяння зростанню культурного рівня мешканців міста та зміцненню патріотичних почуттів чернігівців, а також піднесення культурно-туристичного іміджу міста Чернігова.

Пресслужба Чернігівської міської ради