16 березня 2023 р.

У Чернігові погодили перші виплати для власників пошкоджених квартир у багатоповерхівках

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 16 березня, вперше погодив перелік чернігівців - власників квартир, пошкоджених внаслідок активних бойових дій, яким буде надана одноразова матеріальна допомога.

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади таку допомогу отримають 157 мешканців на загальну суму 3,14 млн грн.

- Це мешканці з проспекту Миру, 249 та вулиці Чорновола, 15 (перший та другий під'їзд), - додала директорка департаменту соціальної політики міської ради Ірина Марчук.

Нагадаємо, рішенням Чернігівської міської ради від 21 лютого 2023 року №29/VIII-2 затверджена Програма надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям багатоповерхової забудови міста Чернігова, житло яких було зруйновано (пошкоджено) внаслідок російської військової агресії на 2023 рік. Обсяг фінансових ресурсів, необхідний для її реалізації – 20 млн грн.

Мета міської Програми - підтримка мешканців багатоповерхової забудови міста Чернігова, житло яких було зруйноване/пошкоджене внаслідок російської військової агресії, та не підлягає відновленню або де здійснювалися аварійно-відновлювальні роботи.

Пресслужба Чернігівської міської ради