Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту - за посиланням http://old.chernigiv-rada.gov.ua/
22 жовтня 2013 р.

Вакансії

04.07.2019

Чернігівська міська рада
оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади
посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу з питань регулювання земельних відносин для набуття права на землю громадянами та юридичними особами управління земельних ресурсів міської ради (на період відсутності основного працівника, яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, до дня її фактичного виходу на роботу):

    Вимоги до кандидатів:
    – вища освіта відповідного професійного спрямування ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста;
    – стаж служби в органах місцевого самоврядування або державної служби не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
    – вільне володіння державною мовою;
    – володіння комп'ютерною технікою.
Для участі у конкурсі подаються документи:
    – заява про участь у конкурсі;
    – особова картка форми П2-ДС з додатком 1 та автобіографією;
    – копія (-ї) диплома (-ів) з додатком (-ами), інших документів про освіту, перепідготовку, підвищення кваліфікації;
   – електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздрукована з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП),  який можна отримати безкоштовно в Акредитованому центрі сертифікації ключів інформаційно-довідкового департаменту державної фіскальної служби (Чернігівська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області за адресою: м. Чернігів,                          вул. Кирпоноса, 28) або через BankID одного з банків, який підтримує відповідну функцію; 
    – копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків;
    – копія військового квитка (у разі наявності);
    – копія трудової книжки;
    – одна фотокартка розміром 3х4 см.

Додаткова інформація:
   1. Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу в ефір оголошення про проведення конкурсу.

   2. Учасники конкурсного відбору мають дати згоду на збір та обробку їх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", а переможець конкурсного відбору, який претендуватиме на зайняття посади посадової особи місцевого самоврядування, у встановленому порядку підлягатиме перевірці відповідно до Закону України "Про очищення влади".

   3. Щодо часу та місця проведення конкурсу, основних функціональних обов'язків, умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов'язків тощо інформація надається за телефоном: управління земельних ресурсів міської ради – 77-47-61 або під час особистого прийому за адресою: вул. Коцюбинського, 82, в робочі дні з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00).
  Відділ кадрової роботи міської ради здійснює прийом документів для участі в конкурсі за адресою: м. Чернігів, вул. Магістратська, 7,                       каб. 10, в робочі дні: 
  - понеділок, середа, п’ятниця – з 8.00 до 17.00 (обідня перерва 
з 13.00 до 14.00);
    - вівторок, четвер з 8.00 до 13.00.

 

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!