Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
7 грудня 2018 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання тридцять сьомої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання"

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

 

7 грудня 2018 року                                                                                                                     № 323-р

 


Про скликання тридцять сьомої
сесії Чернігівської міської ради
сьомого скликання

 

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати тридцять сьому сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 20 грудня 2018 року о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

Внести на розгляд сесії питання:

1.1. Про результати діяльності Чернігівської місцевої прокуратури.

1.2. Про внесення змін до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2018-2020 роки.

1.3. Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2017-2020 роки.

1.4. Про внесення змін до Програми комп’ютеризації закладів та установ освіти міста Чернігова на 2016-2020 роки.

1.5. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури.

1.6. Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2019 році.

1.7. Про надання дозволу на доопрацювання проекту «Детальний план території. Функціонально-планувальна організація лісопарку «Ялівщина».

1.8. Про внесення змін до Порядку переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки у  м. Чернігові.

1.9. Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова у новій редакції.

1.10. Про затвердження Положення про управління культури та туризму Чернігівської міської ради в новій редакції.

1.11. Про внесення змін до рішення міської ради від 5 березня 2013 року “Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова” (30 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями    (51 сесія 6 скликання, № 25/VII-11, № 32/VII-9).

1.12. Про передачу майна з комунальної власності.

1.13. Про орієнтовний план роботи міської ради на 2019 рік.

1.14. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2017 року № 25/VII-30 “Про міський бюджет на 2018 рік” зі змінами і доповненнями (№ 26/VII-15, № 27/VII-18, № 28/VII – 22, № 29/VII – 18, № 30/VII – 10, № 31/VII – 20, № 32/VII – 15, № 33/VII – 21, № 34/VII – 17, № 35/VII – 23, № 36/VII – 29).

1.15. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2019 рік.

1.16. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам – учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального садівництва, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального дачного будівництва, індивідуального садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та особистого селянського господарства.

1.17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального садівництва та учасникам АТО, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО для індивідуального дачного будівництва.

1.18. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

1.19. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

1.20. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

1.21. Про депутатські запити.

1.22. Різне.

2. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на сесію міської ради.

3. На пленарне засідання сесії міської ради запрошуються заступники міського голови, голови Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради особисто бути присутнім на пленарних засіданнях ради під час розгляду питань порядку денного: “Депутатські запити” та “Різне”.

5. Чернігівському відділу поліції Головного управління національної поліції України в Чернігівській області (Реберг В. К.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення пленарного засідання сесії міської ради.

6. Організаційному відділу міської ради (Лазаренко С. М.), загальному відділу міської ради (Гліб Т. Л.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Музиченко С. В.), прес-службі міської ради (Подорван А. Ф.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Бузницький О. П.) забезпечити організаційно-технічне проведення пленарного засідання сесії міської ради.Міський голова                                                                                         В. А. Атрошенко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!