Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
18 грудня 2017 р.

Розпорядження міського голови "Про військовий облік у 2017 році та завдання на 2018 рік"

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

15 грудня 2017 року                                                                                                   № 364-р


Про військовий облік
у 2017 році та завдання на
2018 рік

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 33 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу», пункту 53, 81 Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921, з метою забезпечення функціонування системи військового обліку:

1. Затвердити план перевірок стану військового обліку на адміністративній території міста Чернігова у 2018 році згідно з додатком 1.

2. Затвердити план звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форми власності, що перебувають на адміністративній території міста Чернігова з обліковими даними Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату згідно з додатком 2.

3. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форми власності, що перебувають на адміністративній території міста Чернігова:

3.1. Організувати роботу щодо ведення військового обліку відповідно до діючого законодавства.

3.2. Організувати функціонування системи військового обліку міста шляхом співпраці та сприяння Чернігівському об’єднаному міському військовому комісаріату у відповідності до діючого законодавства.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Фесенко С. І. та на заступника міського голови Хоніч О. П.



Міський голова                                                                                             В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!