Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 грудня 2016 р.

Розпорядження міського голови "Про організацію та проведення приписки громадян 2000 року народження до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

20 грудня 2016 року                                                                                                          № 401-р


Про організацію та проведення приписки
громадян 2000 року народження
до призовної дільниці Чернігівського
об’єднаного міського військового
комісаріату

 

Відповідно до статей 1 та 14 Закону України “Про військовий обов`язок і військову службу”, статей 36 та 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України, затвердженого Указом Президента України від 10 грудня 2008 року № 1153/2008, з метою організованого та  якісного здійснення заходів з підготовки та проведення приписки:

1.Організувати та провести з 1 січня до 31 березня 2017 року приписку громадян України чоловічої статі 2000 року народження  до призовної дільниці Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату (далі - військовий комісаріат).

2. Затвердити персональний склад міської комісії з питань приписки;  склад медичного персоналу з медичного огляду юнаків 2000 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці (далі – склад медичного персоналу); склад позаштатної групи щодо професійно-психологічного відбору, раціонального розподілення призовників за військовими спеціальностями, відбору призовників для комплектування вищих військових навчальних закладів, військово-навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та навчальних закладів Товариства сприяння обороні України, що додаються.     

3. Начальнику управління охорони здоров’я міської Кухарю В.В.:

3.1. Організувати призначення медичного персоналу з лікувально-профілактичних закладів міста до призовної дільниці для проведення медичного огляду юнаків 2000 року народження на період з 1 січня до 31 березня 2017 року згідно із затвердженим складом медичного персоналу.

3.2. Забезпечити надання до 10 грудня 2016 року  з лікувально-профілактичних закладів міста до військового комісаріату медичних карток амбулаторних хворих з вкладками до них на юнаків 2000 року народження, списків осіб взятих на диспансерний облік з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, венеричних, інфекційних захворювань, захворювань шкіри, хронічних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, cуглобів та витягів з історії хвороби, даних лікарського обстеження та диспансерного нагляду, що свідчать про стан здоров’я.

 3.3. Забезпечити проведення флюорографічного обстеження юнаків 2000 року народження на базі Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради, та надати необхідну кількість флюороплівки та реактивів.

 3.4. Узгодити з управлінням охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації  питання щодо направлення до складу  медичної комісії психіатра Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні та дерматовенеролога обласного шкірно-венерологічного диспансеру.

 3.5. На час роботи військово-лікарської комісії забезпечити її персонал необхідним інструментарієм, медичними препаратами, медичним та господарським майном, необхідним для оснащення кабінетів для проведення медичного огляду згідно із затвердженим переліком інструментарію, медичного та господарського майна, необхідного для оснащення кабінетів для проведення медичного огляду допризовників під час проведення приписки до призовної дільниці.

3.6. До 29.12.2016 року провести нараду з головними лікарями лікарень, диспансерів в поліклінічних відділень міста Чернігова щодо порядку проведення додаткового медичного обстеження юнаків 2000 року народження, доведення вимог Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 № 402, складання актів обстеження і своєчасного їх надання до військового комісаріату.

3.7. Для проведення стаціонарного медичного обстеження юнаків 2000 року народження у лікарнях міста виділити 350 ліжко-місць, встановити контроль за якістю стаціонарного обстеження та ведення реєстрації медичних актів.

3.8. Забезпечити всім громадянам, які підлягають приписці, за направленням військового комісаріату в період з 1 січня до 31 березня 2017 року безкоштовне проведення рентгенологічного (флюорографічного) лабораторного та, у разі потреби, іншого виду медичного обстеження в терміни, вказані у направленні.

4. Начальнику управління освіти міської ради Білогурі В.О.:

 4.1. Забезпечити прибуття з підпорядкованих навчальних закладів до військового комісаріату викладачів предмета «Захисту Вітчизни», відповідно до графіка проведення приписки, з оформленими особовими справами на юнаків 2000 року народження та вшитими в справу документами у відповідній послідовності згідно затвердженого додатку.

4.2. Забезпечити своєчасну явку юнаків до призовної дільниці на приписку, відповідно до графіка, затвердженого військовим комісаром.

 4.3. Направити юнаків на призовну дільницю організовано, під керівництвом викладачів предмету «Захист Вітчизни», психологів та інших відповідальних працівників навчальних закладів.

 5. Начальнику Чернігівського відділу  поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Кагітіну С. Ф.:

 5.1. До 29 грудня 2016 року надати до військового комісаріату списки юнаків 2000 року народження, яких притягнуто до кримінальної відповідальності, а також осіб, які викликалися до органів Національної поліції з приводу антисуспільної поведінки, зловживання спиртними напоями або вживання наркотичних засобів тощо.

5.2. Забезпечити розшук громадян, які ухиляються від проходження приписки до призовної дільниці, проведення з ними заходів правового виховання та направлення їх до військового комісаріату.   

6. Міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Кузнецова-Молодчая Т. С.) на період роботи комісії з питань приписки виділити спеціаліста для проведення професійно-психологічного відбору допризовників.

7. Заступнику директора міського центру зайнятості Серб С. М., забезпечити оплачувані громадські роботи для шести безробітних осіб на призовній дільниці Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату на період роботи комісії з 1 січня до 31 березня 2017 року.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на військового комісара Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату Москальця С. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                             В. А. Атрошенко 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!