Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 вересня 2016 р.

Розпорядження міського голови "Про Чотирнадцятий міський фестиваль культури і мистецтв «Чернігів – рідне місто моє», присвячений Дню міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

м. Чернігів

 12 вересня 2016 року                                                                                             № 294-р


Про Чотирнадцятий міський
фестиваль культури і мистецтв
«Чернігів – рідне місто моє»,
присвячений Дню міста та 73-ї річниці
визволення Чернігова від нацистських
загарбників  

 

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою якісної підготовки і відзначення Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників:

1. Провести з 16 до 25 вересня 2016 року включно Чотирнадцятий міський фестиваль культури і мистецтв «Чернігів – рідне місто моє», присвячений Дню міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників (далі – фестиваль). Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Савченко О. Ф.) розробити та затвердити Програму фестивалю та організувати її виконання.

2. Утворити організаційний комітет з підготовки і відзначення Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

3. Організаційному комітету розробити та затвердити План заходів з підготовки і відзначення Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників (далі – План заходів).

4. Деснянській (Грецький В. М.) та Новозаводській (Атрощенко О. А.) районним у місті Чернігові радам, управлінням та відділам, комунальним підприємствам Чернігівської міської ради забезпечити неухильне виконання Плану заходів.

5. Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради (Савченко О. Ф.) забезпечити проживання у готелі ТОВ «Прем’єр-готель «Україна» та харчування учасників фестивалю згідно Плану.

6. Управлінню економічного розвитку міста Чернігівської міської ради (Максименко Л. В.) організувати святкову торгівлю продовольчими товарами, продукцією ресторанного господарства та сувенірною продукцією згідно з Планом заходів.

7. Дозволити реалізацію пива кегового зі спецобладнання та слабоалкогольних напоїв суб’єктів господарювання, які беруть участь у заходах згідно з Планом заходів.

8. Суб’єктам господарювання при здійсненні виїзної торгівлі дотримуватись Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року № 369.

9. Комунальному підприємству «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради (Гарус С. І.) та комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради (Малявко С. М.) організувати матеріально-технічне забезпечення проведення фестивалю шляхом доставки та монтажу (демонтажу) 10 (десятьох) тимчасових конструкцій (об’єктів торгівлі) на Красній площі згідно з Планом заходів.

10. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Кухар В. В.) організувати медичний супровід згідно з Планом заходів.

11.Чернігівському відділу поліції Головного управління національної поліції України в Чернігівській області (Кагітін С. Ф.) забезпечити охорону громадського порядку згідно з Планом заходів.

12. Чернігівському міському відділу ДСНС України в Чернігівській області (Дьогтяр П. П.) забезпечити заходи протипожежної та техногенної безпеки згідно з Планом заходів.

13. Начальнику управління патрульної поліції у місті Чернігові Департаменту патрульної поліції (Леонов О. В.) вжити заходів з організації безпеки дорожнього руху та забезпечення публічної безпеки і порядку у місцях проведення заходів відповідно до Плану заходів.

На час проведення заходів обмежити рух транспорту, за виключенням обслуговуючого транспорту організаторів та учасників заходів, відповідно до Плану заходів.

14. Начальнику відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради (Ткач А. В.) забезпечити координацію дій правоохоронних органів з організаторами заходів.

15. Управлінню транспорту і зв’язку Чернігівської міської ради (Бєльський О. В.) організувати надання транспорту для перевезення учасників заходів відповідно до Плану заходів.

16. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я. В.) забезпечити:

16.1. Встановлення засобів обмеження руху автотранспорту на Красній площі згідно з Планом заходів;

16.2. Встановлення 4 контейнерів для сміття та 6 біотуалетів, прибирання території в місцях проведення заходів згідно з Планом заходів.

17. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я. В.), Чернігівським міським електричним мережам (Кузнєцов О. В.), комунальному підприємству «Облсвітло» Чернігівської обласної ради (Кузнєцов С. О.) забезпечити підключення об’єктів торгівлі, сценічних комплексів та звукової апаратури до джерел електричного струму відповідно до Плану заходів.

18. Комунальному підприємству «Зеленбуд» Чернігівської міської ради» (Старіков Р. М.) забезпечити благоустрій та належний санітарний стан території міста відповідно до Плану заходів.

19. Управлінню стратегічного розвитку міста Чернігівської міської ради (Атрощенко Б. Ф.) забезпечити прийом офіційних делегацій та організацію екскурсійного обслуговування згідно з Планом заходів.

20. Управлінню освіти Чернігівської міської ради (Білогура В. О.) забезпечити участь учнів загальноосвітніх закладів у святкуванні Дня міста згідно з Планом заходів.

21. Видатки на проведення заходів, пов’язаних з підготовкою і відзначенням Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів, комунальних підприємств Чернігівської міської ради, відповідальних за проведення вказаних заходів, на 2016 рік, та спонсорських надходжень.

22. Прес-службі Чернігівської міської ради (Чусь Н. М.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою і відзначенням Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників.

23. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

  

 

Міський голова                                                                                                        В. А. Атрошенко

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!