Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 вересня 2016 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання одинадцятої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

16 вересня 2016 року                                            м. Чернігів                                         № 299-р


Про скликання одинадцятої
сесії Чернігівської міської
ради сьомого скликання

 

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати одинадцяту сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 29 вересня 2016 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

1.      Внести на розгляд сесії питання:

1.1. Про Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в залізничному транспорті приміського сполучення на 2016 рік.

1.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 29 листопада 2013 року "Про Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова на 2014-2018 роки" (35 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (44 сесія, 45 сесія, 51 сесія, 53 сесія 6 скликання).

1.3. Про програму профілактики злочинності на території м. Чернігова на 2016-2017 роки.

1.4. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду комунальної власності територіальної громади  м. Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами (27 сесія 5 скликання, 9 сесія,           14 сесія, 22 сесія, 32 сесія, 45сесія 6 скликання, 6 сесія 7 скликання).

1.5. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду, соціальної інфраструктури та благоустрою.

1.6. Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності територіально громади м. Чернігова.

1.7. Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин на території міста Чернігова на 2013 – 2016 роки.

1.8. Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 26 вересня 2014 року “Про затвердження Положення про порядок залучення та встановлення розміру пайової участі (внеску) фізичних та юридичних осіб у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігова» (44 сесія 6 скликання).

1.9. Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території багатоквартирної житлової забудови по вулиці Жабинського (територія колишнього комбінату хлібопродуктів).

1.10. Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

1.11. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради №9/VII-11 від 30 червня 2016 року “Про надання згоди на знесення будівель і споруд”.

1.12. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-9 “Про структуру виконавчих органів міської ради”.

1.13. Про здійснення запозичення до міського бюджету міста Чернігова шляхом залучення кредиту НЕФКО.

1.14. Про затвердження Програми здійснення додаткових заходів із мобілізації коштів до міського бюджету міста Чернігова на 2016-2018 роки.

1.15. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-6 “Про міський бюджет на 2016 рік” зі змінами та доповненнями (№3/VII-12, №4/VII-14, №6/VII-24, №7/VII-18, №9/VII-12, №9/VII-12, №10/VII-17).

1.16. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, членам сімей загиблих, померлих учасників АТО, для ведення індивідуального садівництва.

1.17.Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва та будівництва індивідуальних гаражів.

1.18. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, передачу земельних ділянок у власність та оренду, поновлення договорів оренди громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, обслуговування гаражів та городництва.

1.19. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

1.20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

1.21. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

1.22. Про депутатські запити.

1.23. Різне.

2.      На сесію запрошуються перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.

3.      Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

4.      Організаційному відділу міської ради (Лазаренко С. М.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Мішок В. М.), прес-службі міської ради (Чусь Н. М.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Бузницький О. П.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                                    В. А. Атрошенко


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!