Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 вересня 2016 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення в м. Чернігові Міжнародного спортивно-масового заходу "Чернігів – Нова-Пошта – Напівмарафон 2016"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

13 вересня 2016 року                                         м. Чернігів                                        № 297-р


Про проведення в м. Чернігові
Міжнародного спортивно-масового заходу
"Чернігів – Нова-Пошта – Напівмарафон 2016"

 

 

Відповідно до підпункту 3, пункту "б", частини першої статті 38,  статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та Плану заходів по проведенню Міжнародного спортивно-масового заходу "Чернігів– Нова-Пошта – Напівмарафон 2016", затвердженого заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації, з метою створення належних умов для організації підготовки та проведення Міжнародного спортивно-масового заходу "Чернігів – Нова-Пошта – Напівмарафон 2016" 25 вересня 2016 року:

 

1. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Кухар В. В.) забезпечити чергування реанімобіля під час проведення заходу.

 

2. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я. В.) забезпечити встановлення біотуалетів у місцях проведення заходу, прибирання території Красної площі.

 

3. Комунальному підприємству "Облсвітло" (Кузнєцов С. О.) забезпечити підключення сценічного комплексу та звукової апаратури до джерел електричного струму з 10.00 24 вересня 2016 року по 17.00 25 вересня 2016 року.

 

4. Управлінню патрульної поліції у м. Чернігові (Леонов О. В.) вжити заходів з організації безпеки дорожнього руху та забезпечити публічну безпеку і порядок під час проведення заходу у центральній частині міста (Красна площа та прилеглі до неї вулиці) за виключенням громадського транспорту і обслуговуючого транспорту організаторів та учасників заходу.

 

5. Чернігівському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Чернігівській області (Кагітін С. Ф.) забезпечити публічну безпеку і порядок у місцях проведення заходу.

 

6. Відділу взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради (Ткач А. В.) забезпечити координацію дій правоохоронних органів з організаторами заходів.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

 

 

 

Міський голова                                                                                           В. А. Атрошенко

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!