Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
30 грудня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про перенесення робочих днів у 2016 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

18 грудня 2015 року                                                                                                № 296-р


Про перенесення
робочих днів у 2016 році

               

1. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року № 1155-р "Про перенесення робочих днів у 2016 році" та розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 10 грудня 2015 року № 721, з метою створення сприятливих умов для святкування 7 січня – Різдва Христового, 8 березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України, а також раціонального використання робочого часу, перенести для працівників Чернігівської міської ради та її структурних підрозділів, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними, робочі дні з:

п’ятниці 8 січня                      - на суботу 16 січня;

понеділка 7 березня               - на суботу 12 березня;

понеділка 27 червня               - на суботу 2 липня. 

2. Секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючому справами виконкому забезпечити чергування відповідальних керівників і працівників у структурних підрозділах міської ради у зазначені святкові та вихідні дні.

3. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити посилену увагу щодо дотримання норм та правил пожежної безпеки, збереження майна та інших матеріальних цінностей у зазначені святкові та вихідні дні.

4. Рекомендувати Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам, міським органам державної виконавчої влади, підприємствам, організаціям та установам міста (за винятком житлово-комунальних підприємств міської ради, аварійних служб та медичних установ міста) здійснити аналогічне перенесення робочих днів з урахуванням можливостей транспортного забезпечення з доставки працівників до місця роботи, зручності для обслуговування населення.

 

 

Міський голова                                                                                  В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!