Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
23 грудня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 16 грудня 2015 р. № 290-р «Про заходи з проведення новорічних та різдвяних свят»


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

23 грудня 2015 року                                                                                          № 306-р 


Про внесення змін
до розпорядження міського голови
від 16 грудня 2015 р. № 290-р
«Про заходи з проведення
новорічних та різдвяних свят»

  

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного організаційно-технічного забезпечення роботи святкового містечка:

1. Викласти пункт 5 розпорядження міського голови від 16 грудня 2015 р. № 290-р «Про заходи з проведення новорічних та різдвяних свят» у наступній редакції:

«Комунальному підприємству «Паркування та ринок» Чернігівської міської ради (Синенко Д. Г.):

5.1. Організувати матеріально-технічне забезпечення святкового містечка шляхом придбання, доставки і монтажу (демонтажу) 10 (десяти) тимчасових конструкцій (об'єктів торгівлі) та електрообладнання для підключення 10 (десяти) тимчасових конструкцій (об’єктів торгівлі) до електричних мереж.

5.2. З метою ефективної реалізації програми роботи святкового містечка залучати на договірних засадах суб'єкти господарювання, що мають намір здійснювати роздрібну торгівлю сувенірною продукцією, кондитерськими виробами, продукцією ресторанного господарства, в тому числі пивом і слабоалкогольними напоями (включаючи глінтвейн), і надання послуг у сфері розваг та відпочинку.".

2. Викласти пункт 8 розпорядження міського голови від 16 грудня 2015 р. № 290-р «Про заходи з проведення новорічних та різдвяних свят» у наступній редакції:

«Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Шевчук О. В.) забезпечити торгівлю сувенірною продукцією, кондитерськими виробами, продукцією ресторанного господарства, в тому числі пивом і слабоалкогольними напоями (включаючи глінтвейн) і надання послуг у сфері розваг та відпочинку в межах території святкового містечка».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

 

 

Міський голова                                                                                             В. А. Атрошенко

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!