Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
17 грудня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про забезпечення прозорості і відкритості процедури закупівель товарів, робіт, послуг"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

17 грудня 2015 року                                                                                        № 293-р 


Про забезпечення прозорості
і відкритості процедури закупівель
товарів, робіт, послуг

  

У зв’язку з великою кількістю звернень стосовно непрозорості процесу закупівель товарів, робіт, послуг Чернігівською міською радою, її виконавчими органами, а також комунальними підприємствами, з метою створення конкурентного середовища, запобігання зловживанням та проявам корупції, керуючись пунктами 7, 19, 20 частини четвертої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування":

1. Розпорядникам бюджетних коштів міської ради:

Приєднатись до пілотного проекту електронної системи публічних закупівель "ProZorro" (далі – "Пілотний проект");

З 15 січня 2016 р. забезпечити проведення закупівель товарів і послуг, вартість яких перевищує 2 500 (дві тисячі п'ятсот) грн., а для робіт  – 6 000  (шість тисяч) грн. але не більше сум, визначених законами України "Про здійснення державних закупівель" та "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності", в електронній формі з використанням  електронних майданчиків відповідно до регламенту Пілотного проекту.

2. Покласти на керівників структурних підрозділів міської ради - розпорядників бюджетних коштів персональну відповідальність за закупівлю товарів, робіт та послуг у відповідності до чинного законодавства та цього розпорядження, в тому числі не допускати ділення предмету закупівлі з метою уникнення процедури закупівлі, визначеної цим розпорядженням.

3. У випадках, коли необхідність закупівлі товарів, робіт, послуг, викликана об'єктивними обставинами і закупівля з використанням інструментів Пілотного проекту є недоцільним, дозволити здійснення закупівлі поза процедурою, визначеною в пункті 1 Розпорядження, за письмовим поданням керівника структурного підрозділу міської ради – розпорядника бюджетних коштів, погодженим із міським головою або із заступником міського голови, до повноважень якого віднесене відповідне питання.

4. Заступнику міського голови Ломако О. А.:

4.1.  Організувати поширення серед юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців міста Чернігова та Чернігівської області інформацію про участь розпорядників бюджетних коштів Чернігівської міської ради у Пілотному проекті.

4.2. Організувати розробку проекту Положення про прозорість закупівлі товарів, робіт, послуг Чернігівської міської ради, а також пропозиції стосовно удосконалення інформування потенційних учасників торгів шляхом передбачення відповідного розділу на офіційному веб-сайті міської ради та запровадження процесу електронних закупівель.

4.3. В перехідний період (до 15 січня 2016 р.) організувати навчання посадових осіб структурних підрозділів, відповідальних за здійснення державних закупівель, роботі з електронною системою публічних закупівель "ProZorro".

5. Керівниками структурних підрозділів міської ради – розпорядникам бюджетних коштів надати пропозиції щодо визначення відповідальних за здійснення закупівель з використанням інструментів Пілотного проекту посадових осіб.

6. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств долучитися до Пілотного проекту, а також здійснювати закупівлі товарів, робіт, послуг прозоро та відкрито відповідно до засад, визначених цим розпорядженням.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                         В. А. Атрошенко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!