Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
16 грудня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про заходи з проведення новорічних та різдвяних свят"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

16 грудня 2015 року                                                                                            № 290-р 


Про заходи з проведення
новорічних та різдвяних свят

  

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою якісної підготовки і проведення новорічних та різдвяних свят у м. Чернігові:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят (далі – "організаційний комітет") згідно з додатком.

2. Доручити організаційному комітету затвердити програму роботи святкового містечка, а також план розміщення об’єктів торгівлі та святкової експозиції на Красній площі міста на період з 25 грудня  2015 р. до 19 січня 2016 р.

3. Управлінню культури міської ради (Ткач Ю. В.) до 20 грудня 2015 р. розробити та подати на розгляд організаційному комітету проект програми роботи святкового містечка.

4. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Калюжний С. С.) до 20 грудня 2015 р розробити та подати на розгляд організаційному комітету проект план розміщення об’єктів торгівлі та святкової експозиції на Красній площі міста.

5. Комунальному підприємству "Паркування та ринок" Чернігівської міської ради (Синенко Д. Г.) організувати матеріально-технічне забезпечення святкового містечка шляхом придбання, доставки і монтажу (демонтажу) 10 (десяти) тимчасових конструкцій (об'єктів торгівлі).

6. Комунальному підприємству "Дільниця з благоустрою" Чернігівської міської ради (Большаков П.В.) організувати матеріально-технічне забезпечення святкового містечка шляхом придбання, доставки і монтажу (демонтажу) тимчасової огорожі.

7. Чернігівським міським електричним мережам (Кузнєцов О. В.) забезпечити підключення тимчасових конструкцій (у тому числі об'єктів торгівлі) до електричних мереж.

8. Управлінню споживчого ринку та підприємництва (Шевчук О. В.) забезпечити торгівлю сувенірною продукцією, кондитерськими виробами, продукцією ресторанного господарства, в т.ч. спиртними напоями, і надання послуг у сфері розваг та відпочинку в межах території святкового містечка.

9. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради  (Плиско Н. В.) забезпечити своєчасне прибирання території святкового містечка та встановлення біотуалетів.

10. Чернігівському відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області (Шевцов А. В.) забезпечити охорону громадського порядку при проведенні святкових масових заходів у період з 25 грудня 2015 р. до 19 січня 2016 р.;

11. Управлінню ДАІ УМВС України в Чернігівській області (Побережець А. А.) перекрити рух транспортних засобів на ділянці від перехрестя проспект Миру – вулиця Шевченка до перехрестя проспект Миру – вулиця Гетьмана Полуботка та в зворотному напрямку на ділянці від перехрестя проспект Миру – вулиця Магістратська до перехрестя проспект Миру – вулиця Шевченка з 25 грудня  2015 р. до 19 січня 2016 р.

12. Чернігівському міському відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області (Дьогтяр П. П.) забезпечити дотримання заходів протипожежної безпеки у місцях з масовим перебуванням людей під час святкування.

13. Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (Бєльський О. В.):

13.1. Внести тимчасові зміни до схем міських автобусних маршрутів на період з 25 грудня 2015 р. до 19 січня 2016 р. у зв’язку з перекриттям руху транспортних засобів через Красну площу.

13.2. Забезпечити транспортне сполучення у місті в святкові дні, приділивши особливу увагу перевезенню мешканців міста у новорічну ніч з 31 грудня 2015 року на 1 січня 2016 року.

14. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід під час святкування.

15. Суб’єктам господарської діяльності, які на території Красної площі надаватимуть послуги з катання верхи на конях та поні, при здійсненні діяльності дотримуватись затвердженого маршруту пересування, забезпечувати догляд за тваринами та їх охайним виглядом, дотримуватись «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова», затверджених рішенням міської ради від 31 серпня 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) зі змінами, внесеними рішеннями міської ради (тридцять перша сесія п’ятого скликання та одинадцята сесія шостого скликання).

16. Комунальному підприємству "Центральний парк культури і відпочинку" Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.) забезпечити обладнання на території святкового містечка місця для тимчасового утримання коней та поні (конов'язі).

17. Комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою, проведенням новорічних і різдвяних свят.

18. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови "Про проведення міського фестивалю "Новорічний серпантин – 2016" від 30 листопада 2015 р. №271-р.

19. Оплату видатків на підготовку та проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят здійснити згідно із затвердженими кошторисними призначеннями на 2015 рік по управліннях та відділах, комунальних підприємствах Чернігівської міської ради, відповідальних за проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят.

20. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Хоніч О. П.

 

 

Міський голова                                                                                      В. А. Атрошенко

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!