Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
9 грудня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення в м. Чернігові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

30 листопада 2015 року                                                                                        № 270-р 


Про проведення в м. Чернігові заходів
до Дня вшанування учасників ліквідації
наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання Плану заходів Чернігівської обласної державної адміністрації від 4 листопада 2015 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення в місті Чернігові заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (далі – організаційний комітет) та План заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у м. Чернігові (далі – План заходів), що додаються.

2. Управлінням та відділам, комунальним підприємствам Чернігівської міської ради забезпечити виконання Плану заходів.

3. Управлінню культури Чернігівської міської ради (Ткач Ю. В.) розробити сценарій покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» (далі – покладання).

4. Видатки на виконання Плану заходів здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів, комунальних підприємств міської ради, відповідальних за виконання Плану заходів, на 2015 рік, та спонсорських надходжень.

5. Чернігівському міському відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області (Шевцов А. В.) забезпечити охорону громадського порядку згідно з Планом заходів.

6. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід під час проведення покладання.

7. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Кухаря В. В.

 

 

Міський голова                                                                           О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!