Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
8 червня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки''


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

2 червня 2015 року                                                                                                 № 148-р


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 100 гривень кожному за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2015 рік:

1.1. За вагомий внесок у розвиток телеканалу «Новий Чернігів», творчий підхід та з нагоди професійного свята – Дня журналіста, працівників комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради:

- Мухаметзянову Анжеліку Артурівну, заступника завідувача редакції теленовин;

- Попка Олександра Миколайовича, кореспондента редакції сайту;

- Сидоренко Олену Володимирівну, спеціального кореспондента редакції теленовин.

1.2. Малашенко Вікторію Юріївну, учасницю народного художнього колективу «Театр танцю «Слов’яни» комунального підприємства «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради, за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва та з нагоди 20-річчя від дня створення колективу «Театр танцю «Слов’яни» комунального підприємства «Міський Палац культури» Чернігівської міської ради.

2. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови колективу приватного акціонерного товариства «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Чернігова та з нагоди 70-річчя від дня заснування підприємства.

 

 

Міський голова                                                                                                       О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!