Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
26 травня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про внесення змін до розпорядження Чернігівського міського голови від 20 лютого 2015 року № 36-р "Про організацію та проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

21 травня 2015 року                                                                                                            № 131-р

 
Про внесення змін до розпорядження Чернігівського
міського голови від 20 лютого 2015 року № 36-р
"Про організацію та проведення чергового призову
громадян України на строкову військову службу
до Збройних Сил України та інших військових
формувань України"

 

Відповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 7 травня 2015 року № 255/2015 "Про внесення змін до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88", з метою організації та проведення призову громадян України на строкову військову службу:

1. Внести зміни до розпорядження Чернігівського міського голови від 20 лютого 2015 року № 36-р "Про організацію та проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України":

1.1. У пункті 1, підпункті 3.1, підпункті 3.7, пункті 5, підпункті 6.4, пункті 8 слова "29 травня" замінити на "30 червня".

1.2. Графік засідань міської призовної комісії викласти у новій редакції, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!