Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
1 квітня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки''


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

19 березня 2015 року                                                                                                         № 60-р


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 100 гривень за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2015 рік, Дзядзька Анатолія Миколайовича, начальника управління капітального будівництва міської ради, за сумлінну службу в органах місцевого самоврядування та з нагоди 55-річчя від дня народження.

2. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:

2.1. Кондратенка Володимира Миколайовича, голову правління публічного акціонерного товариства «Чернігівська макаронна фабрика», за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 65-річчя від дня народження.

2.2. Колиба Володимира Миколайовича, провідного конструктора публічного акціонерного товариства «Хімтекстильмаш», за багаторічну сумлінну працю та з нагоди 70-річчя від дня народження.

2.3. За сумлінну службу в ім'я незалежної України, співробітників відділу військової контррозвідки Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України:

- Харечка В’ячеслава Валерійовича;

- Говоруна Олексія Васильовича.

3. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови, за сумлінну службу в ім'я незалежної України, співробітникам відділу військової контррозвідки Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України:

- Літошенку Михайлу Олександровичу;

- Маркушеву Сергію Олександровичу.

 

 

Секретар міської ради                                                                                            В. В. Кухар


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!