Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 березня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про затвердження Плану заходів щодо наповнення бюджету міста, вишукання додаткових джерел надходжень до нього, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році''


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

12 березня 2015 року                                                                                       № 53-р

 
Про затвердження Плану заходів
щодо наповнення бюджету міста,
вишукання додаткових джерел надходжень
до нього, у тому числі за рахунок детінізації
економіки, дотримання жорсткого режиму
економії бюджетних коштів та посилення
фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році

 

З метою підвищення рівня фінансової спроможності бюджету міста Чернігова, створення умов для своєчасної виплати заробітної плати, інших соціальних виплат, економного і раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово–бюджетної дисципліни та відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року № 6 “Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” та від 23 січня 2015 року № 11 “Деякі питання надання медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам”, розпорядження в. о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 20 лютого 2015 року № 76 “Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2015 році в процесі їх виконання”:

1. Затвердити План заходів щодо наповнення бюджету міста, вишукання додаткових джерел надходжень до нього, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році (далі – План заходів), що додається.

2. Відповідальним виконавцям забезпечити неухильне виконання заходів, затверджених зазначеним Планом заходів, та інформування фінансового управління міської ради щомісячно до 3 числа місяця, наступного за звітним.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Кухаря В. В., першого заступника міського голови Миргородського М. М. та заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!