Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 березня 2015 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення Великоднього ярмарку''


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

4 березня 2015 року                                                                                                № 49-р

 
Про проведення Великоднього
ярмарку

 

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 13 лютого 2012 року № 23 «Про затвердження Порядку організації торговельного обслуговування та надання послуг у сфері розваг та відпочинку під час проведення державних, загальноміських свят та ярмарково-виставкових заходів у м. Чернігові», з метою сприяння забезпечення населення міста сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробника:

 

1. Провести 4 квітня 2015 року у місті Чернігові на Красній площі Великодній ярмарок (далі – ярмарок) з продажу продовольчих товарів, сільськогосподарської продукції та сувенірних виробів.

2. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення Великоднього ярмарку, що додається.

3. Затвердити План заходів щодо організації проведення 4 квітня 2015 року на Красній площі Великоднього ярмарку, що додається.

4. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Шевчук О. В.) залучити до ярмарку підприємства торгівлі та ресторанного господарства, підприємства харчопереробної промисловості, фермерські господарства тощо.

5. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Калюжний С. С.) підготувати схему розміщення об’єктів торгівлі на Красній площі.

6. Управлінню культури міської ради (Ткач Ю. В.) забезпечити культурний супровід ярмарку.

7. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) забезпечити фінансування ярмаркових заходів за рахунок коштів міського бюджету, виділених на виконання Програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті Чернігові на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26 грудня 2014 року (сорок шоста сесія шостого скликання).

8. Суб¢єктам господарювання при здійсненні виїзної торгівлі дотримуватись Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв¢язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року № 369.

9. Міському відділу УМВС України у Чернігівській області (Рапута В. І.) під час проведення ярмарку забезпечити охорону громадського порядку.

10. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення проведення ярмарку.

11. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Миргородського М. М.

 

 

Секретар міської ради                                                                                      В. В. Кухар

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!