Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
24 грудня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про організацію цивільного захисту міста Чернігова у 2015 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

11 грудня 2014 року                                                                                             № 247-р


Про організацію цивільного захисту
міста Чернігова у 2015 році

 

Відповідно до статті 36 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підпункту 5 пункту 1 статті 130 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2014 року № 719 "Про організацію цивільного захисту області у 2015 році" та з метою організації діяльності міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області, підприємств, установ і організацій міста у 2015 році:

1. Затвердити План основних заходів цивільного захисту міста Чернігова на 2015 рік, що додається.

2. Начальникам цивільного захисту підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та підпорядкування:

- розробити та до 30 грудня 2014 року затвердити відповідними розпорядчими документами плани основних заходів цивільного захисту підпорядкованих структур у 2015 році.

- забезпечити комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту відповідно до витягу з плану комплектування на 2015 рік згідно з додатком.

3. Закріпити за обласними та міста Чернігова курсами удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області наступну навчальну матеріально-технічну базу для проведення у 2015 навчальному році:

3.1. Практичних занять щодо:

- організації роботи диспетчерських служб в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій – диспетчерський пункт Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Чернігівгаз" (за згодою);

- улаштування, обслуговування та підготовки захисних споруд для укриття населення – захисну споруду цивільного захисту комунального підприємства "Чернігівське тролейбусне управління" Чернігівської міської ради.

3.2. Показових занять щодо:

- організації та проведення у загальноосвітніх навчальних закладах міста Дня цивільного захисту – Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 Чернігівської міської ради;

- організації та проведення у дошкільних навчальних закладах міста заходів Тижня безпеки дитини – Чернігівський дошкільний навчальний заклад № 30 Чернігівської міської ради.

4. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кузнєцов О. О.) протягом 2015 року організувати і забезпечити постійний контроль за виконанням зазначених вище документів.

5. Визнати таким, що втрачає чинність з 1 січня 2015 року, розпорядження міського голови від 19 грудня 2013 року № 212-р "Про організацію цивільного захисту міста Чернігова у 2014 році".

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Кривенка В. Г.

 

 

Міський голова                                                                  О. В. Соколов 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!