Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
5 грудня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про перенесення робочих днів у 2015 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

1 грудня 2014 року                                                                                     № 236-р


Про перенесення
робочих днів у 2015 році

 

1. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 листопада 2014 року № 1084-р "Про перенесення робочих днів у 2015 році" та розпорядження голови Чернігівської обласної ради від 21 листопада 2014 року № 138, з метою створення сприятливих умов для святкування  1 січня – Нового року та 7 січня – Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу, перенести для працівників Чернігівської міської ради та її структурних підрозділів, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними, робочі дні з:

            п’ятниці 2 січня - на суботу 17 січня;

            четверга 8 січня - на суботу 31 січня;

            п’ятниці 9 січня - на суботу 14 лютого.   

2. Секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючому справами виконкому, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради забезпечити чергування відповідальних керівників і працівників у структурних підрозділах міської ради у зазначені святкові та вихідні дні.

3. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити посилену увагу щодо дотримання норм та правил пожежної безпеки, збереження майна та інших матеріальних цінностей у зазначені святкові та вихідні дні.

4. Рекомендувати Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам, міським органам державної виконавчої влади, підприємствам, організаціям та установам міста (за винятком житлово-комунальних підприємств міської ради, аварійних служб та медичних установ міста) здійснити аналогічне перенесення робочих днів з урахуванням можливостей транспортного забезпечення з доставки працівників до місця роботи, зручності для обслуговування населення.Міський голова                                                                   О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!