Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
5 грудня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про організацію виконання Закону України "Про очищення влади"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

24 листопада 2014 року                                                                                                       № 231-р

 
Про організацію виконання Закону
України "Про очищення влади"

 

 

Відповідно до Закону України "Про очищення влади", постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 "Деякі питання реалізації Закону України "Про очищення влади", розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р "Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади":

1. Взяти до відома інформацію відділу кадрової роботи міської ради про те, що на виконання вимог пункту 2 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про очищення влади" в результаті перевірки, проведеної у період з 16 по 24 жовтня 2014 року на підставі відомостей, наявних в особових справах штатного складу працюючих осіб, встановлено,  що у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах не працюють особи, до яких застосовується заборона, зазначена в частині третій статті 1 Закону України "Про очищення влади", на основі критеріїв, визначених частиною першою статті 3 цього Закону.

Підстава: доповідна записка відділу кадрової роботи міської ради від 24.10.2014 № 47.

2. Затвердити Порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах, що додається.

3. Провести відповідно до Закону України "Про очищення влади" перевірку у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах щодо посадових і службових осіб (крім виборних посад, зазначених у статті 3 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування") органів місцевого самоврядування, у червні 2015 року–грудні 2016 року, визначивши до 1 червня 2015 року дати початку та завершення проведення перевірки в межах установлених строків додатково, за окремим розпорядженням міського голови.

4. Проводити перевірку відповідно до Закону України "Про очищення влади" щодо осіб, які претендують на зайняття відповідних посад у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах, у строки та на умовах, визначених Порядком, затвердженим цим розпорядженням.

5. Організацію проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах залишаю за собою.

6. Встановити, що забезпечення проведення перевірки відповідно до Закону України "Про очищення влади" у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах покладається на відділ кадрової роботи міської ради (Свириденко С. П.) за сприяння та участі, у межах компетенції, – юридичного відділу міської ради (Вовк П. І.), відділу з питань діяльності правоохоронних органів міської ради (Селівон В. А.), відділу програмного та комп’ютерного забезпечення міської ради (Бузницький О. П.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.).

7. Відділу кадрової роботи міської ради (Свириденко С. П.), юридичному відділу міської ради (Вовк П. І.), відділу з питань діяльності правоохоронних органів міської ради (Селівон В. А.) провести до 1 червня 2015 року відповідну роботу щодо визначення посадових і службових осіб (крім виборних посад, зазначених у статті 3 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування") Чернігівської міської ради та її виконавчих органів, які підлягають перевірці у червні 2015 року–грудні 2016 року, та сформувати відповідні списки до початку перевірки.

8. Відділу кадрової роботи міської ради (Свириденко С. П.):

1) Ознайомити (у письмовій формі – під особистий підпис) до 1 січня 2015 року працюючих посадових і службових осіб Чернігівської міської ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств Чернігівської міської ради із Законом України "Про очищення влади" та заборонами, передбаченими частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", із зазначенням критеріїв, на підставі яких застосовуються заборони, а також Порядком, затвердженим цим розпорядженням, за формою згідно з додатком 1.

2) Ознайомлювати (у письмовій формі – під особистий підпис) осіб, які претендують на зайняття відповідних посад у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах, із Законом України "Про очищення влади" та заборонами, передбаченими частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", із зазначенням критеріїв, на підставі яких застосовуються заборони, а також Порядком, затвердженим цим розпорядженням, за формою             згідно з додатком 1.

9. Відділу програмного та комп’ютерного забезпечення міської ради (Бузницький О. П.):

1) Створити до 1 грудня 2014 року на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради розділ "Очищення влади" з відповідною нормативною базою та підтримувати його в актуальному стані.

2) Розробити на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради:

- до 1 грудня 2014 року – базу персональних сторінок осіб, які претендують на зайняття відповідних посад у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах, для подальшого розміщення в них у встановленому порядку повідомлення про початок проходження перевірки відповідною особою разом із копією її заяви і декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом), а також інформації щодо результатів проведення перевірки на період перебування такої особи на посаді (посадах) у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах;

- до 1 червня 2015 року – базу персональних сторінок штатного складу працюючих посадових і службових осіб (крім виборних посад, зазначених у статті 3 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування") Чернігівської міської ради та її виконавчих органів для подальшого розміщення в них у встановленому порядку повідомлення про початок проходження перевірки відповідною особою разом із копією її заяви і декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом), а такожінформації щодо результатів проведення перевірки на період перебування такої особи на посаді (посадах) у Чернігівській міській раді та її виконавчих органах.

10. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) забезпечити оприлюднення відповідної інформації та цього розпорядження в офіційних засобах масової інформації, а також на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради.

11. Заступнику міського голови – керуючому справами виконкому Віхрову С. Г. організувати у січні–лютому 2015 року проведення навчання з даного питання для посадових і службових осіб Чернігівської міської ради та її виконавчих органів у рамках постійно діючого тематичного семінару "Місцеве самоврядування як основа демократичного розвитку суспільства".

12. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                                О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!