Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
3 грудня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення міського фестивалю «Новорічний серпантин-2015»''


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

2 грудня 2014 року                                                                                     № 238-р

 


Про проведення міського фестивалю
«Новорічний серпантин-2015»

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення міської ради від 31 березня 2011 року «Про міську комплексну програму «Культура і мистецтво Чернігова. 2011-2015 роки» (сьома сесія шостого скликання) та з метою якісної підготовки і проведення загальноміських новорічних та різдвяних свят:

 

Провести міський фестиваль «Новорічний серпантин-2015» (далі – фестиваль) з 15 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року.

Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення фестивалю (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

Затвердити Програму проведення фестивалю, що додається.

Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Шевчук О. В.) організувати торгівлю сувенірною продукцією, кондитерськими виробами, продукцією ресторанного господарства та надання послуг у сфері розваг та відпочинку біля Новорічної ялинки на Красній площі з 25 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року.

Суб’єктам господарської діяльності, які на території Красної площі надаватимуть послуги з катання верхи на конях та поні, при здійсненні діяльності дотримуватись затвердженого маршруту пересування, забезпечувати догляд за тваринами та їх охайним виглядом, дотримуватись «Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова», затверджених рішенням міської ради від 31 серпня 2006 року (сьома сесія п’ятого скликання) зі змінами, внесеними рішеннями міської ради (тридцять перша сесія п’ятого скликання та одинадцята сесія шостого скликання).

Оплату видатків на проведення фестивалю здійснити згідно із затвердженими кошторисними призначеннями на 2014-2015 роки по управліннях та відділах Чернігівської міської ради, відповідальних за реалізацію заходів згідно з Програмою проведення фестивалю.

Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід під час проведення заходів.

Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Рапута В. І.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів фестивалю.

Чернігівським міським електричним мережам (Степанець В. І.) забезпечити підключення звукової апаратури до джерел електричного струму відповідно до Програми проведення фестивалю.

Чернігівському міському відділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Чернігівській області (Власенко С. В.) забезпечити дотримання заходів протипожежної безпеки у місцях з масовим перебуванням людей під час проведення заходів фестивалю.

Управлінню ДАІ УМВС України в Чернігівській області (Побережець А. А.) забезпечити перекриття руху транспортних засобів через Красну площу з 25 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року.

Управлінню транспорту та зв’язку міської ради (Воронін В. В.):

 Внести тимчасові зміни до схем міських автобусних маршрутів на період з 25 грудня 2014 року до 20 січня 2015 року у зв’язку з перекриттям руху транспортних засобів через Красну площу.

Забезпечити транспортне сполучення у місті в святкові дні, приділивши особливу увагу перевезенню мешканців міста у новорічну ніч з 31 грудня 2014 року на 1 січня 2015 року.

Управлінню стратегічного розвитку міста та туризму міської ради (Атрощенко Б. Ф.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М. О.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з підготовкою та проведенням фестивалю.

 Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

Міський голова                                                                                         О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!