Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
20 листопада 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про оголошення конкурсу"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

17 листопада 2014 року                                                                                               № 219-р


Про оголошення конкурсу

 

 

Відповідно до статті 10 та розділу VІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" (зі змінами і доповненнями), наказу Головного управління державної служби України від 29 грудня 2009 року № 406 "Про затвердження Типових професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування" (зі змінами і доповненнями):

1. Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

– заступника начальника управління культури Чернігівської міської ради;

– головного бухгалтера управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

2. Заступнику міського голови – керуючому справами виконкому Віхрову С. Г. опублікувати оголошення про проведення конкурсу в пресі або поширити його через інші офіційні засоби масової інформації не пізніше, ніж за 30 календарних днів до початку конкурсу, з урахуванням основних вимог до кандидатів, визначених згідно з Типовими професійно-кваліфікаційними характеристиками посадових осіб місцевого самоврядування.

3. Відділу кадрової роботи міської ради (Свириденко С. П.) забезпечити інформування осіб, бажаючих прийняти участь у конкурсі, щодо переліку необхідних документів, порядку проведення іспиту, посадових обов'язків, умов праці і її оплати та протягом 30 календарних днів з дня виходу в ефір оголошення про конкурс здійснювати прийом документів.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

Міський голова                                                                                                               О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!