Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
20 листопада 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

12 листопада 2014 року                                                                                                     № 217-р


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки

 

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету зі здійсненням преміювання в розмірі 70 гривень за рахунок коштів, передбачених кошторисом на 2014 рік Петрову Валентину Микитівну, керівника клубу «Ветеран» при Спілці жінок міста Чернігова, за активну участь у громадському житті міста Чернігова та з нагоди 80-річчя від дня народження.

2. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету:

2.1. За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку:

- Скрипника Вячеслава Сергійовича, заступника завідувача відділу телеоператорів комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради;

- Клюкіна Володимира Олексійовича, художника-графіка телебачення комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради.

2.2. Тихого Геннадія Івановича, електромонтера з випробувань та вимірювань 5-ої групи служби діагностики, ізоляції, захисту від перенапруг відокремленого підрозділу Чернігівські магістральні електричні мережі державного підприємства Національної енергетичної компанії «Укренерго», за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

3. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови:

3.1. Бобиру Максиму Васильовичу, акумуляторнику 5-го розряду служби підстанцій відокремленого підрозділу Чернігівські магістральні електричні мережі державного підприємства Національної енергетичної компанії «Укренерго», за сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня енергетика.

3.2. Фоменко Ірині Віталіївні, заступнику голови правління громадської організації «Товариство сприяння хворим цукровим діабетом», за активну участь у громадському житті міста Чернігова та з нагоди Всесвітнього дня боротьби з діабетом.

Підстава: протокол засідання комісії з питань нагородження при Чернігівській міській раді від 11.11.2014 № 20.

 

 

Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!