Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
14 листопада 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про скликання сорок п’ятої сесії Чернігівської міської ради шостого скликання''

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

12 листопада 2014 року                                                                         № 218-р

 
Про скликання сорок п’ятої
сесії Чернігівської міської ради
шостого скликання

 

1. Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" скликати сорок п’яту сесію Чернігівської міської ради шостого скликання 28 листопада 2014 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7).

2. Внести на розгляд сесії такі питання:

2.1. Звіт міського голови Соколова О. В. про роботу виконавчих органів міської ради в 2014 році.

2.2. Про затвердження Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на   2014 – 2015 роки.

2.3. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30 листопада 2010 року "Про Регламент Чернігівської міської ради шостого скликання" (2 сесія 6 скликання).

2.4. Про виконання міського бюджету за 9 місяців 2014 року.

2.5. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 9 місяців 2014 року.

2.6. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 січня 2014 року “Про міський бюджет на 2014 рік” (37 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (37 сесія, 39 сесія, 40 сесія, 42 сесія, 44 сесія 6 скликання).

2.7. Про Програму розвитку туристичної галузі і міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залучення інвестицій на 2015 – 2016 роки.

2.8. Про затвердження цільової Програми освітлення м. Чернігова на 2015 – 2017 роки.

2.9. Про затвердження Програми організації дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міста Чернігова на 2015 – 2017 роки.

2.10. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за 9 місяців 2014 року.

2.11. Про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Чернігів у нічний час.

2.12. Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

2.13. Про внесення змін та доповнень до Порядку організації роботи учасників Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова.

2.14. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури.

2.15. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова гуртожитків.

2.16. Про внесення змін до Переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

2.17. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова (19 сесія 5 скликання) зі змінами       (27 сесія 5 скликання, 9 сесія, 14 сесія, 22 сесія, 32 сесія 6 скликання).

2.18. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова комп’ютерної техніки.

2.19. Про надання дозволів на розроблення проекту змін до Генерального плану міста щодо розміщення багатоквартирної житлової забудови на території міста та проектів Детальних планів територій.

2.20. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

2.21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою про передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів, городництва та надання згоди на одержання права власності на земельну ділянку на користь територіальної громади міста Чернігова.

2.22. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, будівництва індивідуальних гаражів та городництва.

2.23. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним, фізичним особам та внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

2.24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою та надання, і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

2.25. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

2.26. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільги зі сплати земельного податку у 2015 році.

         2.27. Про депутатські запити.

         2.28. Різне.

3. На сесію запросити першого заступника міського голови, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голів Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівників структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представників засобів масової інформації.

4. Керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання міської ради.

5. Організаційному відділу міської ради (Лишафай Ф. І.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Скоробагатько Л. І.), загальному відділу міської ради (Редік А. В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Мішок В. М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Бузницький О. П.) забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                                                                             О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!