Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 липня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про нагородження Почесною грамотою та оголошення Подяки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

від 26 червня 2014 року                                                                                                    № 115 - р 


Про нагородження
Почесною грамотою
та оголошення Подяки 

 

1. Відповідно до Положення про Почесну грамоту Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, нагородити Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету, за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування та з нагоди 55-річчя від дня народження Рословцеву Ірину Миколаївну, заступника начальника відділу економіки, фінансів та бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

2. Відповідно до Положення про Подяку Чернігівського міського голови, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 19 березня 2007 року № 63, оголосити Подяку Чернігівського міського голови, за вагомий особистий внесок у виховання молодого покоління на принципах патріотизму, активної громадської позиції та з нагоди Дня молоді:

- Панченку Валентину Івановичу, проректору з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидату історичних наук, доценту кафедри історії та археології України Інституту історії, етнології та правознавства імені О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університет імені Т. Г. Шевченка;

- Гомбалевській Ользі Володимирівні, культорганізатору Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка.

 

Секретар міської ради                                                                              В. В. Кухар

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!