Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 липня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про призначення відповідального підрозділу за впровадження електронного цифрового підпису в Чернігівській міській раді"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

від 24 червня 2014 року                                                                                        № 111-р


Про призначення відповідального
підрозділу за впровадження
електронного цифрового підпису
в Чернігівській міській раді 

 

Відповідно до законів України „Про електронні документи та електронний документообіг”, „ Про електронний цифровий підпис”, постанов Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452 „Про затвердження порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності”, від 26 травня 2004 року № 680 „ Про затвердження Порядку засвідчення наявності електронного документа (електронних даних) на певний момент часу” та наказу Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України від 13 січня 2005 року № 3  „Про затвердження Правил посиленої сертифікації” (із змінами та доповненнями), керуючись ст. 45 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Покласти на відділ програмного та комп’ютерного забезпечення міської ради функції щодо впровадження електронних цифрових підписів (електронних печаток), звернень до центру сертифікації ключів про формування, блокування або скасування посилених сертифікатів відкритих ключів.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

 

Міський голова                                                                          О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!