Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про створення робочої групи з розробки проекту програми щодо розвитку велоінфраструктури у місті Чернігові"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

 

від 20 червня 2014 року                                                                                            № 108-р


Про створення робочої групи
з розробки проекту програми щодо розвитку
велоінфраструктури  у місті  Чернігові 

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, з метою залучення мешканців та гостей міста до організації здорового способу життя, сприяння в організації змістовного дозвілля, збереження оточуючого середовища:

1. Створити робочу групу з розробки програми щодо розвитку велоінфраструктури у місті Чернігові у складі представників відповідних структурних підрозділів Чернігівської міської ради та інших зацікавлених установ та організацій.

2. Управлінню стратегічного розвитку міста та туризму міської ради (Атрощенко Б. Ф.) забезпечити координацію створення та діяльності робочої групи.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Міський голова                                                                                    О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!