Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про проведення мультифестивалю "


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 20 червня 2014 року                                                                                                                           № 106-р


Про проведення
мультифестивалю

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 «Про День молоді», з метою створення належних умов для відзначення Дня Конституції України та Дня молоді, організації змістовного дозвілля мешканців та гостей міста, піднесення туристичного іміджу міста Чернігова та приваблення туристів:

1. Провести відкритий Чернігівський літній мультифестиваль «CherVen» («ЧерВень»), присвячений Дню Конституції України та Дню молоді (далі – мультифестиваль) з 23 до 30 червня 2014 року.

2. Затвердити Положення про мультифестиваль, що додається.

3. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення мультифестивалю (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

4. Організаційному комітету розробити та затвердити Програму мультифестивалю (далі – Програма).

5. Управлінням та відділам міської ради: культури (Ткач Ю. В.), стратегічного розвитку міста та туризму (Атрощенко Б. Ф.), житлово-комунального господарства (Лазаренко О. А.), у справах сім’ї та молоді (Семенець В. Г.), по фізичній культурі та спорту (Стецько О. М.), Чернігівському міському відділу управління ДСНС України у Чернігівській області (Бреус Ю. В.), комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.), комунальному підприємству «Облсвітло» Чернігівської обласної ради (Коновалов О. І.), Чернігівським міським електричним мережам         (Степанець В. І.) здійснити заходи щодо підготовки та проведення мультифестивалю.

6. Управлінням Чернігівської міської ради: архітектури та містобудування (Калюжний С. С.), споживчого ринку та підприємництва (Шевчук О. В.) та комунальному підприємству «Центральний парк культури та відпочинку» Чернігівської міської ради (Хольченков В. Є.) підготувати схему розміщення об’єктів під час проведення мультифестивалю.

7. Управлінню споживчого ринку та підприємництва міської ради (Шевчук О. В.) організувати 28-29 червня 2014 року святкову торгівлю продовольчими товарами, продукцією ресторанного господарства та сувенірною продукцією у Центральному парку культури та відпочинку під час проведення заходів згідно з Програмою мультифестивалю.

8. Суб’єктам господарювання при здійсненні виїзної торгівлі дотримуватись Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі, затверджених наказом Міністерства зовнішніх економічних зв’язків і торгівлі України від 8 липня 1996 року № 369.

9. Видатки на проведення мультифестивалю здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів, комунальних підприємств міської ради, відповідальних за проведення заходів мультифестивалю, на 2014 рік та спонсорських надходжень.

10. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід заходів мультифестивалю згідно з Програмою.

11. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Парфентьєв В. М.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення мультифестивалю.

12. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з проведенням мультифестивалю.

13. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Романову А. А.

 

 

Міський голова                                                                          О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!