Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 червня 2014 р.

Розпорядження міського голови "Про відзначення Дня Конституції"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 червня 2014 року                                                                                             № 103-р


Про відзначення Дня Конституції

 

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою відзначення 18-ої річниці Конституції України, виховання патріотизму, шанобливого ставлення до історії, культури, традицій нашої країни:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 18-ої річниці Конституції України (далі – організаційний комітет) згідно з додатком.

2. Організаційному комітету розробити та затвердити програму заходів з відзначення 18-ої річниці Конституції України (далі – Програма).

3. Управлінням та відділам, комунальним підприємствам міської ради забезпечити виконання заходів згідно з Програмою.

4. Видатки на проведення заходів з відзначення 18-ої річниці Конституції України здійснити за рахунок бюджетних коштів, передбачених на фінансування заходів управлінь та відділів міської ради, відповідальних за проведення заходів згідно з Програмою, на 2014 рік та спонсорських надходжень.

5. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) забезпечити медичний супровід під час проведення заходів згідно з Програмою.

6. Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області (Парфентьєв В. М.) забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів згідно з Програмою.

7. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.), комунальному підприємству «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради (Капустян О. І.), комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити висвітлення заходів, пов’язаних з відзначенням 18-ої річниці Конституції України.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови – керуючого справами виконкому Віхрова С. Г.

 

 

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов 


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!